WordPress / WooCommerce Software Architect

Dołącz do naszego zespołu.

Podstawowe informacje o ofercie pracy

Dział

IT projekty i wdrożenia

Poziom

Mid min. 2 lata doświadczenia

Forma współpracy

Dowolna B2B, UoP, UZ, UoD

Wynagrodzenie

13000 - 15000 PLN netto

Opis stanowiska

czym się będziesz zajmował

  • tworzenie architektury zaawansowanych funkcjonalności serwisów opartych na WordPress / WooCommerce
  • tworzenie architektury zaawansowanych technologicznie wtyczek
  • wybór odpowiedniego technicznie i najbardziej optymalnego rozwiązania technologicznego dla wdrożenia danej funkcjonalności / danego projektu
  • research technologiczny gotowych narzędzi (wtyczek) dostępnych na rynku
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla programistów front-end i back-end
  • kontrola nad technologicznym procesem wdrożeń serwisów, sklepów i wtyczek
  • przeprowadzanie ocen ryzyka w zakresie utrzymywanej i przyszłej architektury
  • wdrażanie standardów bezpieczeństwa w procesie wytwarzania oprogramowania

Wymagania

czego od Ciebie oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia jako architekt oprogramowania
  • bardzo dobra znajomość technologii WordPress / WooCommerce wraz z technologiami pobocznymi
  • umiejętność tworzenia zaawansowanej architektury oprogramowania i architektury wtyczek
  • podążanie za trendami wydajnościowymi w zakresie aplikacji
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji technicznych dla programistów
  • analiza możliwości, rekomendowanie rozwiązań oraz koordynacja procesu wdrożenia nowych systemów / automatyzacji procesów
  • znajomość procesu modelowania i wytwarzania oprogramowania
  • kompletna wiedza na temat standardów bezpieczeństwa aplikacji WordPress, WooCommerce, dedykowanych motywów i wtyczek

Mile widziane

to na plus, ale nie konieczne

  • znajomość technologii chmurowych
  • znajomość mikroserwisów

na stanowisko WordPress / WooCommerce Software Architect

Nie zapomnij dołączyć klauzuli w mailu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Nie spełniasz wszystkich kryteriów bądź ta oferta nie jest do końca dla Ciebie?
Może zostaw po sobie jakiś ślad i prześlij swoje CV na kariera@wp-evo.pl, bo świat jest mały i być może lada moment Ty będziesz szukał pracy czy dodatkowych zleceń, a my właśnie kogoś takiego jak Ty :)

Etapy rekrutacji

jak to wygląda w praktyce

  • 1. Spotkanie online, żeby się wstępnie poznać (np. na Google Meet, Zoomie lub Skype)
  • 2. Krótki test wiedzy (podstawy podstaw, kilka minut w dokumencie Google, dla nas najbardziej liczą się chęci, resztę można wypracować)
  • 3. Decyzja o zatrudnieniu (dajemy znać wszystkim kandydatom biorącym udział w procesie rekrutacji, aby nie blokować "kolejki")

Dlaczego warto u nas pracować?

mówiliśmy już o tym tutaj:

Kariera - strona główna

Kontakt

Napisz do nas

    *Pola oznaczone gwiazdką są niezbędne do złożenia zapytania.