Web Publisher WordPress / WooCommerce

Dołącz do naszego zespołu.

Podstawowe informacje o ofercie pracy

Dział

IT redakcja

Poziom

Junior min. rok doświadczenia

Forma współpracy

Dowolna B2B, UoP, UZ, UoD

Wynagrodzenie

5000 - 6000 PLN netto

Opis stanowiska

czym się będziesz zajmował

  • zarządzanie treściami na stronach internetowych opartych o platformę WordPress
  • dodawanie i modyfikacje produktów w sklepach WooCommerce
  • publikacje tłumaczeń
  • weryfikacja publikowanych tekstów pod względem stylistycznym i merytorycznym
  • zakup, selekcja, obróbka i publikowanie zdjęć
  • weryfikacja poprawności wyświetlania się publikacji w różnych przeglądarkach i na różnych rozdzielczościach
  • publikowanie specyficznych danych na podstawie wytycznych (np. meta title, meta description, altów do zdjęć)
  • samodzielne przygotowywanie raportów z wykonanych prac
  • raportowanie błędów (jeśli wystąpią)

Wymagania

czego od Ciebie oczekujemy

  • minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na takim samym lub podobnym stanowisku
  • podstawowa znajomość HTML, WordPress i WooCommerce
  • znajomość podstaw SEO (minimum semantyki)
  • znajomość dowolnego programu do obróbki grafiki i umiejętność przycięcia, zmiany formatu, rozszerzenia i osadzenia jak najwydajniejszej wersji obrazka
  • dobra znajomość gramatyki i ortografii
  • podstawowa znajomość narzędzi do mierzenia ruchu (typu GA)
  • bardzo dobra znajomość pakietów MS Office (lub podobnych typu Libre)
  • chęć rozwoju i ciągłego zdobywania doświadczenia
  • odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • podstawowa umiejętność obsługi najpopularniejszych kreatorów WordPress (typu Elementor czy WPBakery Page Builder)
  • podstawowa znajomość najpopularniejszych przeglądarek internetowych i debbugerów

Mile widziane

to na plus, ale nie konieczne

  • znajomość CSS
  • znajomość narzędzi crawlerów typu Screaming Frog SEO Spider

na stanowisko Web Publisher WordPress / WooCommerce

Nie zapomnij dołączyć klauzuli w mailu:

Nie spełniasz wszystkich kryteriów bądź ta oferta nie jest do końca dla Ciebie?
Może zostaw po sobie jakiś ślad i prześlij swoje CV na kariera@wp-evo.pl, bo świat jest mały i być może lada moment Ty będziesz szukał pracy czy dodatkowych zleceń, a my właśnie kogoś takiego jak Ty :)

Etapy rekrutacji

jak to wygląda w praktyce

  • 1. Spotkanie online, żeby się wstępnie poznać (np. na Google Meet, Zoomie lub Skype)
  • 2. Krótki test wiedzy (podstawy podstaw, kilka minut w dokumencie Google, dla nas najbardziej liczą się chęci, resztę można wypracować)
  • 3. Decyzja o zatrudnieniu (dajemy znać wszystkim kandydatom biorącym udział w procesie rekrutacji, aby nie blokować "kolejki")

Dlaczego warto u nas pracować?

mówiliśmy już o tym tutaj:

Kariera - strona główna

Kontakt

Napisz do nas

    *Pola oznaczone gwiazdką są niezbędne do złożenia zapytania.